+
cesta:
Úvodní stránka>CAD>Aplikace>Pomůcky (axis)>VytaText
menu:
tlacitkoCAD LeXikontlacitkonaše službytlacitkoCADtlacitkoBentley WebtlacitkoMicroStationtlacitkoBuildingtlacitkoGeospatialtlacitkoRastrové produktytlacitkoProjectWisetlacitkoAplikacetlacitkoPomůcky (axis)tlacitkoAktivReftlacitkoBoBuGratlacitkoBunPrevtlacitkoBunVeltlacitkoHroMeDeltlacitkoKřižníktlacitkoNaNajezdtlacitkoNatoBuntlacitkoNatoTexttlacitkoNaVrstvytlacitkoObsaDoVyktlacitkoPetlicetlacitkoPM_TexttlacitkoPriRastlacitkoPriSeztlacitkoPriVseReftlacitkoRadPrvkutlacitkoRefPlustlacitkoRozkladtlacitkoSezReftlacitkoSouraDoVyktlacitkoSpádnicetlacitkoSpoReftlacitkoSpoSepytlacitkoStaničáktlacitkoSumBuntlacitkoUpraKotytlacitkoVelTexttlacitkoVytaBuntlacitkoVytaTexttlacitkoNORMYtlacitkoKÓDOVÁNÍtlacitkoKONVtlacitkoVýztužtlacitkoiNGs_Geo CZtlacitkoTriCStlacitkoCeník Bentley produktů 2022tlacitkoCeník služeb - BentleytlacitkoSelecttlacitkoDiskusní skupinytlacitkoArchiv produktůtlacitkoFAQtlacitkohardwaretlacitkoo firmě
VytaText

VytaText

Pomůcka slouží k "očištění" textů ve výkresech. Ke své činnosti používá aplikace dvě metody - vytažení textů a vyčištění textů.

Vytažení textů způsobí, že texty budou vykresleny jako poslední. Tím se texty dostanou nad všechny ostatní prvky a budou vždy viditelné:

Pred vytažením
před vytažením
Po vytažení
po vytažení

Vyčištění textů způsobí, že plocha pod texty bude vyčištěna - všechny prvky pod texty budou skryty a texty tedy budou dobře čitelné:

Před vyčištěním
před vyčištěním
Po vyčištění
po vyčištění

Očištění textů je prováděno tak, že nedochází ke změně výkresu. Díky tomu působí i na texty z referenčních výkresů. Nedochází tedy ani k poničení prvků, které se ocitnou pod texty. Je možno nastavit, zda se čištění bude týkat samostatných textů, textových uzlů, textů v buňkách a textů v kótách. Dále je možno nastavit šířku okraje, o který bude rozšířena oblast zakrývající prvky pod textem.

Jak objednat?

Potřebujete právě takovou pomůcku? Můžete si ji přímo objednat přímo z tohoto formuláře.

Cena pomůcky (bez DPH): 1280Kč

Email*:

Telefon*:

Vyplňte prosím minimálně jeden z údajů Email, Telefon!
Dotaz/Zájem o koupi*:Poslední úprava: 17.10.2008 13:49
(c) 2007-2024 axis, spol. s r.o.