+
cesta:
Úvodní stránka>hardware
menu:
tlacitkoCAD LeXikontlacitkonaše službytlacitkoCADtlacitkohardwaretlacitkoCertifikátytlacitkoo firmě
hardware

Hardware

 

Počítače grace

Firma axis má již patnáctiletou zkušenost s výrobou počítačů. Počítače grace jsou sestaveny z nejkvalitnějších komponent, což zajišťuje jejich vysoký výkon, spolehlivost a stabilitu.

Naše počítače grace stavíme na míru zákazníkům, s cílem maximálně pokrýt jejich potřeby. Je to jednoduché, stačí nás kontaktovat emailem na obchod@axis.cz, v emailu uvést Vaše kontaktní údaje, eventuelně co od počítače očekáváte. Následně Vás sami kontaktujeme, navrhneme optimální řešení a domluvíme podrobnosti o případném obchodu.


www.axis.cz - pocitace grace

Intel Technology provider Gold

K počítačům grace jsou poskytovány maximální služby - instalace u zákazníka, záruční servis u zákazníka (řady office a home 2 roky, CAD a server 3 roky).

Jako autorizovaný Intel Product Integrator volíme jako základ počítačů originál motherboardy Intel, které vynikají vysokým aplikačním výkonem, kvalitou a nízkou poruchovostí.

Pro řadu CAD používáme grafické karty s procesory nVIDIA Quadro, které jsou uznávány jako jedny z nejkvalitnějších na světě. Jsou certifikovány pro provoz všech stěžejních grafických systémů, pro které si nastavují optimální provozní vlastnosti.

 

Operační paměti Kingston, které používáme, mají doživotní záruku a díky svému výkonu se skvěle hodí do počítačů grace.

Pevné disky Western Digital Raid Edition jsou vyrobené z kvalitních materiálů a testovány na nepřetržitý provoz.

Námi používané počítačové skříně inWin jsou certifikovány firmou Intel.

Všechny naše počítače grace dodáváme se systémem dle výběru zákazníka, vždy však úplně nainstalovaný, s nejnovějšími aktualizacemi, záplatami i ovladači. Na naše počítače neinstalujeme žádný časově omezený software, který by Vás mohl v budoucnosti obtěžovat (například žádostmi o zakoupení apod.), nebo zbytečně zpomaloval Váš nový počítač.

Významná partnerství

www.axis.cz - HP Preferred PartnerAcer Synergy Partner

Firma axis je již pátým rokem držitelem statutu HP Preferred Partner , který je zárukou odborných znalostí produktů HP plné podpory ze strany společnosti HP. Více o programu HP Preferred Partner se můžete dočíst na oficiálních stránkách společnosti HP.

Společností Acer je naše firma autorizována jako Acer Point Partner a Acer Sales Expert.

Pro rok 2010 je společnost axis opět Associate členem v partnerském programu Intel Channel Partner Program a držitelem certifikátu Intel Technology Expert

 

 

TM_X349

Související odkazy


Poslední úprava: 20.9.2017 12:03
(c) 2007-2024 axis, spol. s r.o.