+
cesta:
Úvodní stránka > Novinky
menu:
tlacitkoCAD LeXikontlacitkonaše službytlacitkoCADtlacitkohardwaretlacitkoo firmětlacitkoKontakttlacitkoReferencetlacitkoNovinky

Novinky z axis.cz

CAD LeXikon otevřen!

22.12.2023 14:11

Po několika letech, kdy byla většina článků na stránkách CAD LeXikonu přístupná pouze pro platící uživatele, jsme se rozhodli uvolnit celý obsah CAD LeXikonu zdarma pro všechny. Doufáme, že vám toto naše rozhodnutí pomůže při vaší práci s MicroStationem.

Nový ceník Bentley produktů

18.3.2022 09:05

Bentley zveřejnil nový ceník pro Českou republiku.

Provoz v době koronavirové

20.4.2020 12:06

Pracujeme bez přerušení i v době nouzového stavu.

Nové sídlo firmy

10.5.2018 14:36

Po 25 letech strávených v provozovně Na Kodymce 33 jsme se 23.2.2018 přestěhovali na novou adresu: Na Viničních horách 24, Praha 6.

MicroStation CONNECT

3.11.2015 15:45

Nová verze MicroStationu (10.00.00.30) byla uvedena v říjnu 2015. Informace o této verzi (a také o verzích budoucích) naleznete na CAD LeXikonu, kam pracovníci firem axis a iNGs postupně publikují články (nejen) o novém MicroStationu.

Některé články (se základními informacemi o nové verzi) jsou volně dostupné i pro čtenáře, kteří nemají zakoupen plný přístup na CAD LeXikon. Proto doporučujeme zájemcům o novou verzi MicroStationu průběžně CAD LeXikon sledovat; novinky jsou seřazeny na stránce v pravém sloupci.

CONNECTION EVENT PRAGUE, 2015

5.5.2015 16:19

U příležitosti uvedení nové verze svého stěžejního produktu MicroStation pořádá firma Bentley Inc. ve dnech 10. a 11. června 2015 v Praze v hotelu Diplomat konferenci CONNECTION EVENT PRAGUE.

Zájemci se mohou přihlásit pomocí na těchto stránkách, účast je zdarma.  Hlavním, avšak nikoliv jediným bodem programu bude představení nové verze MicroStationu: CONNECT Edition, která je zatím pro zvědavého uživatele k nahlédnutí ve verzi Early Acces Preview 3

Seznamte se s kompletním programem celé dvoudenní konference.

Doufáme, že se s vámi na této akci setkáme.

iNGs_Geo CZ

8.10.2013 14:00

Slovenská firma iNGs spol. s r.o. připravila svou zavedenou a úspěšnou aplikaci iNGs_Geo pro české uživatele (pod názvem iNGs_Geo CZ). Jedná se o aplikaci pro vytváření map velkých měřítek, polohopisu a výškopisu. Česká mutace nejen "hovoří" česky, ale podporuje české normy a standardy - např. JTSK/05. Na této stránce naleznete podrobný popis aplikace a instalační balíček s demo verzí. Je zde také odkaz na PDF soubor se slovenskou Uživatelskou příručkou (v originále Používateľská príručka - cca 70 stran). Do CAD LeXikonu byla přidána kategorie iNGs_Geo. První článek (veřejně přístupný) o této aplikaci si můžete přečíst již nyní. Cena jedné licence aplikace iNGs_Geo CZ je (bez DPH): 17 390,- Kč, avšak do konce roku 2013 licenci zakoupíte za zaváděcí cenu (bez DPH): 13 900,- Kč

CAD LeXikon

31.7.2013 13:48

MicroStation LeXikonRádi bychom Vám představili novou službu CAD LeXikon, kterou jsme pro Vás právě spustili. Jedná se o interaktivní knihu zaměřenou na Bentley® MicroStation®, která Vám usnadní práci s produktem, poskytne tipy a návody, upozorní na nové verze, včetně novinek v nich obsažených a poskytne mnoho dalších zajímavých informací. Samozřejmostí je pravidelná aktualizace a přidávání článků, stejně tak jako možnost jednotlivé články diskutovat s tvůrci a ostatními uživateli. Více informací naleznete v krátkém úvodu - Pozvánka do CAD LeXikonu.

Na adrese www.cadlexikon.cz (nebo přímo z menu těchto stránek) můžete zdarma nahlédnout do CAD LeXikonu. Bez registrace uvidíte úvodníky všech článků a cca 10% článků v plné délce. Budete-li mít zájem o další informace ohledně plného přístupu na CAD LeXikon, neváhejte nás kontaktovat na obchod@axis.cz, nebo telefonicky na +420 233 335 307, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti ke službě. Ve veřejně přístupných článcích naleznete informace o nových verzích Bentley produktů - v kategorii "Všimněte si v nové verzi". 

Přístup do MicroStation LeXikonu lze zakoupit i v balíčku s technickou podporou pro Bentley produkty.
Nyní si můžete objednat přístup do MicroStation LeXikonu i na čtvrtletí, nahlédněte do našeho Ceníku služeb - Bentley.  

(c) 2007-2024 axis, spol. s r.o.