+
cesta:
Úvodní stránka > Novinky
menu:
tlacitkoCAD LeXikontlacitkonaše službytlacitkoCADtlacitkohardwaretlacitkoo firmětlacitkoKontakttlacitkoReferencetlacitkoNovinky

Novinky z axis.cz

Nový ceník Bentley produktů

18.3.2022 09:05

Bentley zveřejnil nový ceník pro Českou republiku.

Provoz v době koronavirové

20.4.2020 12:06

Pracujeme bez přerušení i v době nouzového stavu.

Nové sídlo firmy

10.5.2018 14:36

Po 25 letech strávených v provozovně Na Kodymce 33 jsme se 23.2.2018 přestěhovali na novou adresu: Na Viničních horách 24, Praha 6.

MicroStation CONNECT

3.11.2015 15:45

Nová verze MicroStationu (10.00.00.30) byla uvedena v říjnu 2015. Informace o této verzi (a také o verzích budoucích) naleznete na CAD LeXikonu, kam pracovníci firem axis a iNGs postupně publikují články (nejen) o novém MicroStationu.

Některé články (se základními informacemi o nové verzi) jsou volně dostupné i pro čtenáře, kteří nemají zakoupen plný přístup na CAD LeXikon. Proto doporučujeme zájemcům o novou verzi MicroStationu průběžně CAD LeXikon sledovat; novinky jsou seřazeny na stránce v pravém sloupci.

CONNECTION EVENT PRAGUE, 2015

5.5.2015 16:19

U příležitosti uvedení nové verze svého stěžejního produktu MicroStation pořádá firma Bentley Inc. ve dnech 10. a 11. června 2015 v Praze v hotelu Diplomat konferenci CONNECTION EVENT PRAGUE.

Zájemci se mohou přihlásit pomocí na těchto stránkách, účast je zdarma.  Hlavním, avšak nikoliv jediným bodem programu bude představení nové verze MicroStationu: CONNECT Edition, která je zatím pro zvědavého uživatele k nahlédnutí ve verzi Early Acces Preview 3

Seznamte se s kompletním programem celé dvoudenní konference.

Doufáme, že se s vámi na této akci setkáme.

iNGs_Geo CZ

8.10.2013 14:00

Slovenská firma iNGs spol. s r.o. připravila svou zavedenou a úspěšnou aplikaci iNGs_Geo pro české uživatele (pod názvem iNGs_Geo CZ). Jedná se o aplikaci pro vytváření map velkých měřítek, polohopisu a výškopisu. Česká mutace nejen "hovoří" česky, ale podporuje české normy a standardy - např. JTSK/05. Na této stránce naleznete podrobný popis aplikace a instalační balíček s demo verzí. Je zde také odkaz na PDF soubor se slovenskou Uživatelskou příručkou (v originále Používateľská príručka - cca 70 stran). Do CAD LeXikonu byla přidána kategorie iNGs_Geo. První článek (veřejně přístupný) o této aplikaci si můžete přečíst již nyní. Cena jedné licence aplikace iNGs_Geo CZ je (bez DPH): 17 390,- Kč, avšak do konce roku 2013 licenci zakoupíte za zaváděcí cenu (bez DPH): 13 900,- Kč

CAD LeXikon

31.7.2013 13:48

MicroStation LeXikonRádi bychom Vám představili novou službu CAD LeXikon, kterou jsme pro Vás právě spustili. Jedná se o interaktivní knihu zaměřenou na Bentley® MicroStation®, která Vám usnadní práci s produktem, poskytne tipy a návody, upozorní na nové verze, včetně novinek v nich obsažených a poskytne mnoho dalších zajímavých informací. Samozřejmostí je pravidelná aktualizace a přidávání článků, stejně tak jako možnost jednotlivé články diskutovat s tvůrci a ostatními uživateli. Více informací naleznete v krátkém úvodu - Pozvánka do CAD LeXikonu.

Na adrese www.cadlexikon.cz (nebo přímo z menu těchto stránek) můžete zdarma nahlédnout do CAD LeXikonu. Bez registrace uvidíte úvodníky všech článků a cca 10% článků v plné délce. Budete-li mít zájem o další informace ohledně plného přístupu na CAD LeXikon, neváhejte nás kontaktovat na obchod@axis.cz, nebo telefonicky na +420 233 335 307, kde Vám rádi sdělíme podrobnosti ke službě. Ve veřejně přístupných článcích naleznete informace o nových verzích Bentley produktů - v kategorii "Všimněte si v nové verzi". 

Přístup do MicroStation LeXikonu lze zakoupit i v balíčku s technickou podporou pro Bentley produkty.
Nyní si můžete objednat přístup do MicroStation LeXikonu i na čtvrtletí, nahlédněte do našeho Ceníku služeb - Bentley.  

(c) 2007-2022 axis, spol. s r.o.