+
cesta:
Úvodní stránka 
menu:
tlacitkoCAD LeXikontlacitkonaše službytlacitkoCADtlacitkohardwaretlacitkoo firmětlacitkoKontakttlacitkoReferencetlacitkoNovinky

novinky

CAD LeXikon otevřen!

22.12.2023 14:11

Po několika letech, kdy byla většina článků na stránkách CAD LeXikonu přístupná pouze pro platící uživatele, jsme se rozhodli uvolnit celý obsah CAD LeXikonu zdarma pro všechny. Doufáme, že vám toto naše rozhodnutí pomůže při vaší práci s MicroStationem.


Nový ceník Bentley produktů

18.3.2022 09:05

Bentley zveřejnil nový ceník pro Českou republiku.


Provoz v době koronavirové

20.4.2020 12:06

Pracujeme bez přerušení i v době nouzového stavu.


Nové sídlo firmy

10.5.2018 14:36

Po 25 letech strávených v provozovně Na Kodymce 33 jsme se 23.2.2018 přestěhovali na novou adresu: Na Viničních horách 24, Praha 6.


MicroStation CONNECT

3.11.2015 15:45

Nová verze MicroStationu (10.00.00.30) byla uvedena v říjnu 2015. Informace o této verzi (a také o verzích budoucích) naleznete na CAD LeXikonu, kam pracovníci firem axis a iNGs postupně publikují články (nejen) o novém MicroStationu.

Některé články (se základními informacemi o nové verzi) jsou volně dostupné i pro čtenáře, kteří nemají zakoupen plný přístup na CAD LeXikon. Proto doporučujeme zájemcům o novou verzi MicroStationu průběžně CAD LeXikon sledovat; novinky jsou seřazeny na stránce v pravém sloupci.e-shop

Z důvodů nových předpisů GDPR jsme byli nuceni zrušit náš internetový obchůdek.
Na námi nabízený široký sortiment zboží se můžete podívat přímo na stránce distributora, se kterým převážně spolupracujeme:
eD system
Uvedené ceny berte prosím jako orientační, rádi vám na dotaz sdělíme vaši cenu. Kromě produktů na výše uvedené stránce dodáváme i další sortiment od jiných distributorů.

Sháníte počítač, či server? V tom případě nás kontaktujte na emailu obchod@axis.cz, rádi Vám navrhneme kvalitní řešení přímo na míru.

Mohlo by vás zajímat

Notebooky

acer 
hp 
asus 

Monitory

acer 
hp 
lg 

Tiskárny

hp 
canon  epson 

TM_X349

služby

Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků s našimi službami, kterými jsou například:

  • správa a návrhy serverů (OS Linux), počítačových sítí, apod.
  • služby v oblasti CAD (školení, návrhy pracovišť, konzultace)
  • instalace produktů pro Linux
  • implementace systému pro správu dat ProjectWise
  • tvorba webových stránek a jejich správa (HTML, PHP, databáze, JavaScript)


cad

CAD

Firma axis je od roku 1994 partnerem firmy Bentley Systems, která je výrobcem a dodavatelem komplexního CAD řešení na bázi programu MicroStation. Základní informace (nejen) o aktuální verzi MicroStationu CONNECT Edition naleznete na informačním a výukovém portálu CAD LeXikon.


hardware

pocitace grace

Počítače grace jsou sestaveny z nejkvalitnějších komponent, což zajišťuje jejich vysoký výkon, spolehlivost a stabilitu. K počítačům grace jsou poskytovány maximální služby - instalace u zákazníka, záruční servis u zákazníka (office 2 roky, CAD 3 roky)

Budete-li mít zájem o další informace ohledně našich počítačů, nebo budete chtít vytvořit nabídku, obraťte se na nás na obchod@axis.cz(c) 2007-2024 axis, spol. s r.o.